Valsoia – Qumesht Soje shija klasike “Soyadrink Gusto Classico” 1L
January 20, 2018
Valsoia –  Kos soje  “Yosoi Naturale” 1L
January 20, 2018
Show all

Valsoia – Qumesht Soje Shije e Bute – “Soyadrink Gusto Morbido” 1L

Category:
Description

100%Vegjetal, Pa Laktoze, Pa Gluten, I pasur me Kalcium + Vit B2 B12 e D2, dhe me permbajtje te ulet te yndyrnave te ngopura. Burim Proteinash, pa sheqerna te shtuar, dhe me pak kalori.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Valsoia – Qumesht Soje Shije e Bute – “Soyadrink Gusto Morbido” 1L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *