MASTER MARTINI CARAVELLA pete e zeze FLAKES –2
January 20, 2018
Valsoia – Qumesht Bajame – “Mandorla Drink” 1 L
January 20, 2018
Show all

Valsoia – Vaj Soje 1L

Category:
Description

Vaji i sojës Valsoia përmban një sasi të madhe të Omega 6 (minimumi 50%), Omega 3 (minimumi 5,5%), e pasuruar me vitaminë E dhe B6. Gjithashtu, për të ndjekur një dietë plot variacion, por edhe të ekuilibruar dhe një stil jete të
shëndetshme, ky vaj kontribon në kontrollin e kolesterolit në gjak.Omega.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Valsoia – Vaj Soje 1L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *