TENDER DESSERT
January 20, 2018
VITASAN BREAD
January 20, 2018
Show all

VITAMAIS

Category:
Description

Përgatitës për bukë, fogace, grissini, snack me misëe të fryer, fara luledielli dhe vaj ulliri ekstra të virgjër. Pesha neto: 20kg

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VITAMAIS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *